قوانین و نحوه استفاده


قوانین سایت توران 81 1. توران 81 در چارچوب قوانین اینترنتی جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.
 2. توران 81 به عنوان یک شبکه احتماعی به هیچ عنوان در زمینه های دوست یابی و ازدواج موقت فعالیت نمیکند، بلکه یک پایگاه داده در زمینه ازدواج دایم است.
 3. حق حریم خصوصی کلیه اعضای سایت محفوظ بوده و اطلاعات شخصی آنها در اختیار کسی قرار نخواهد گرفت.
 4. چنانچه کاربری بخواهد در این سایت در زمینه هایی غیر از همسریابی دایم فعالیت کند ، پروفایل وی مسدود خواهد شد.
 5. IP کاربران سایت ذخیره شده و در صورت لزوم برای پیگیری تخلفات در اختیار مراجع قضایی و انتظامی قرار خواهد گرفت.
 6. توران 81 یک جامعه مجازی در زمینه همسریابی ازدواج دایم میباشد که با توجه به فرهنگ اسلامی-ایرانی ازدواج، طراحی و راه اندازی  شده است. این سایت  به افراد مجرد کمک میکند تا چنانچه بدنبال ازدواج و تشکیل خانواده هستند، با ثبت نام و تشکیل پروفایل در سایت، با فردی که مطابق معیارهایشان است آشنا شوند.
 7. هدف توران 81عبارت است از:
  1. ترویج فرهنگ ازدواج
  2. تسهیل انتخاب همسر جوانان علی الخصوص افرادی که در سنین بالاتر هستند و یا قبلا متارکه داشته اند
  3. نشر معارف مرتبط با ازدواج
 8. توران 81 وابسته به هیچ نهاد و یا موسسه خاصی نبوده و به صورت مستقل اداره میشود.
 9. توران 81 در تارنمای ساماندهی سایت های اینترنتی به ثبت رسیده است. 

  پذیرش قوانین

 10. ثبت نام در سایت و استفاده از خدمات آن به معنای پذیرش و موافقت با کلیه قوانین سایت میباشد. چنانچه شما موافق قوانین و مقررات سایت نمیباشید در سایت ثبت نام ننمایید
 11. چنانچه شما دارای سن کمتر از 18 سال میباشید و یا متاهل هستید نباید قوانین را پذیرفته و در سایت ثبت نام نمایید.

  استفاده از خدمات سایت

 12. شما پس از تشکیل پروفایل میتوانید در میان کاربران سایت (جنس مخالف) جستجو نمایید.
 13. پس ار انتخاب فرد مورد نظر به وی پیام علاقه مندی ارسال نمایید تا ایشان نیز پس از مطالعه پروفایل شما، تمایل یا عدم تمایل خود را اعلام نماید.
 14. در صورتی که دو نفر مایل به آشنایی بیشتر باشند میتوانند اقدام به ارسال پیام شخصی نمایند. ارسال پیام شخصی از امکانات اعضای ویژه است.
 15. در صورتی که شما عضو ویژه باشید، گیرنده پیام میتواند به پیام شما با متن دلخواه، پاسخ دهد.
 16. در صورتی که که مایل باشید میتوانید با تهیه بسته های پیامکی، پیامهای خود به کاربران را از طریق پیامک (اس ام اس) اطلاعرسانی نمایید. این امکان خصوصا برای فردی که مدتیست به سایت مراجعه نکرده و شما مایلید با وی آشنا شوید مفید خواهد بود.
 17. ما پیامک ها را به صورتی آنی و به شکل مطلوب ارسال میکنیم، اما تحویل آن به مقصد بر عهده مخابرات است
 18. در صورتی که شما سرویسی را خریداری نمایید، پس از فعال شدن سرویس به هیج عنوان امکان استرداد وجه وجود ندارد.
 19. در صورتی که مسوولین سایت به صحت برخی از اطلاعات پروفایل شما مشکوک شوند، مختارند تا پروفایل را بحالت تعلیق درآورده و درخواست مدراک مثبته نمایند.

تخلف کاربر

 1. موارد زیر تخلف بوده و منجر به اخطار و یا انسداد پروفایل میگردد:
  1. داشتن اهدافی غیر از انتخاب همسر به منظور ازدواج دایم مانند دوستیابی، ازدواج موقت و ...
  2. داشتن تاهل
  3. ارسال پیامهای تبلیغاتی و سیاسی در سایت
  4. توهین و تحقیر به اعضای سایت و یا قومیت ها
  5. ثبت اطلاعات نادرست اعم از نوشتاری و تصویری
  6. ارسال اسپم (هرزنامه)
 2. با توجه به فضای مجازی اینترنت ، اثبات برخی موارد تخلف بعضا دشوار میباشد، با این حال مسئولین سایت چنانچه ظن قوی به تخلف شما پیدا کنند مختارند تا از ادامه فعالیت شما جلوگیری بعمل آورند
 3. در صورت انسداد پروفایل شما توسط مسوولین سایت، تمام سرویسهای شما قطع و چنانچه بابت آنها پرداختی انجام داده اید، قابل استرداد نمیباشد.
 4. چنانچه پروفایل شما در گذشته مسدود شده باشد، حق استفاده مجدد از سایت را نخواهید داشت و در صورت مشاهده، بدون تذکر قبلی پروفایل جدید شما بسته خواهد شد.

سلب مسئولیت

 1. ما تمام تلاش خود را میکنیم تا محیط امنی را برای شما فراهم کنیم، اما تحقیق و بررسی اصلی در مورد صحت و سقم اطلاعات کاربران بر عهده خود شماست.
 2. ما هیچگونه مسئولیتی را در مقابل اطلاعات غلط، سوء استفاده و یا فریب احتمالی را نمی پذیریم.

حریم خصوصی

 1. ما اطلاعات شخصی شما مانند ایمیل و شماره تماس را در اختیار دیگران قرار نمیدهیم
اطلاعات تماس شما به صورت پیش فرض به کاربران سایت نمایش داده نمیشود مگر اینکه در بخش تنظیمات سایت به نحو دیگری آنرا تغییر دهید.
 1. در صورت درخواست مقامات قضایی، ما اطلاعات لازم را در اختیار ایشان قرار خواهیم داد

تغییر قوانین

 1. قوانین سایت ممکن است به مرور زمان دستخوش تغییراتی شود، لذا شما موظفید تا به این صفحه مراجعه و آخرین تغییرات را مطالعه نمایند
 2. در صورت تغییر قوانین در بخش اخبار سایت اطلاعرسانی صورت خواهد گرفت.


شیوه استفاده از سایت

 1. خانمها و آقایانی که تمایل به ازدواج دارند، به صورت رایگان ثبت نام کرده و با تشکیل پروفایل، اطلاعات و مشخصات خود را ثبت می نمایند. اطلاعات تماس (مانند ایمیل و شماره تلفن و ...) موجود در پروفایل، به هیچ کاربری نمایش داده نمی شود.
 2. افرادی که به دنبال شریک زندگی خود می گردند، با جستجو در پروفایل های ثبت نام شده به مطالعه دقیق اطلاعات آنها می پردازند.
 3. افراد برای حصول اطمینان از علاقه فرد مورد نظر به آشنایی های بیشتر می توانند اقدام به ارسال پیام علاقه مندی نمایند.
 4. در صورتی که دو نفر مایل به آشنایی بیشتر باشند میتوانند اقدام به ارسال پیام شخصی نمایند
 5. برای ارسال پیام شخصی حداقل یکی از طرفین باید عضو ویژه باشد.
 6. کاربران عادی میتوانند در منوی تنظیمات، اطلاعات تماس خود را قابل نمایش برای اعضای ویژه نمایند.
 7. اعضای ویژه میتوانند اطلاعات تماس خود را قابل نمایش برای تمام بازدیدکنندکان قرار دهند تا حتی افراد غیر عضو نیز در صورت تمایل بتوانند با ایشان ارتباط برقرار نمایند.
 8. افرادی که مایلند به صورت ویژه به کاربران سایت معرفی شوند، می توانند با درخواست ایجاد «آگهی همسریابی» ، فرصت های بیشتری را برای خود فراهم نمایند. برای اطلاعات بیشتر به قسمت تعرفه سایت مراجعه بفرمایید.

 درباره جامعه مجازی توران 81


توران 81 . یک وبگاه رسمی به منظور آشنایی افراد برای ازدواج دایم است. این سایت به هیچ عنوان به منظور دوستیابی پایه گذاری نشده است. هدف این سایت، تشکیل پایگاه داده ای از اطلاعات خانمها و آقایان علاقه مند به ازدواج است.

در جامعه ای که در حدود ده میلیون جوان در سن ازدواج در آن زندگی می کنند، اگر خواهان جامعه ای سالم و شاداب هستیم، توجه به تشکیل خانواده برای آنان باید در راس سیاست گذاری ها و برنامه ریزی ها باشد. در دنیای امروز باید از ظرفیت همه امکانات و رسانه های عمومی به خصوص رسانه های دیجیتال، به منظور بستر سازی و فرهنگ سازی در این راستا استفاده نمود.

ما معتقدیم باید فضایی را ایجاد کرد تا خانمهای علاقه مند، خود را بخوبی معرفی کرده و ار علایق خود بگویند. از آنطرف آقایونی که به دنبال نیمه گمشده خود می گردند بجای دوستی های  خیابانی و  ناگهانی، با مطالعه مشخصات ثبت شده خانمهای مختلف، با تامل و درایت و مشاوره گزینه مطلوب خود را انتخاب نمایند. این شیوه (یعنی معرفی از سوی خانم و خواستگاری از سوی آقا) ضمن حفظ کرامت زن و مرد، از بسیاری از سوء استفاده ها هم جلوگیری خواهد کرد.

همچنین نباید فراموش کرد که همه زنهای مجرد جامعه ما، دختران بین 18 تا 24 سال نمی باشند.  خانمهای بسیاری هستند که  سنشان بالای 30 رفته است ولی بدلایل مختلف هنوز موفق به ازدواج نشده اند. یا ممکن است در گذشته ازدواج ناموفقی داشته و امروز در انتظار فرصت دیگری هستند. طبیعی است که در حالت عادی یک خانم مطلقه اون فرصت های گذشته را نخواهد داشت؛ لذا باید محیطی را فراهم کرد تا آنها با معرفی خود فرصت های طلایی بیشتری را تجربه کنند.

این مهم میسر نخواهد شد، جز با همراهی شما خانم و آقای علاقه مند به تشکیل یک خانواده سبز. نظراتتان را با ما در میان بگذارید.