هشدار پلیس سایت

کاربران محترم شبکه اجتماعی توران در زمینه همسریابی دائم فعالیت دارد و هیچگونه فعالیتی در زمینه موقت و دوستیابی ندارد و کاملا تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد در صورتیکه شئونات اسلامی را رعایت نفرمائید و از قوانین جمهوری اسلامی ایران تخطی نمائید پروفایل شما مسدود و تمامی اطلاعات شما در اختیار پلیس فتا برای بررسی قرار خواهد گرفت.در صورتیکه شکایتی از فردی داشته باشید لطفا به پلیس سایت گزارش فرمائید و یا میتوانید از طریق پلیس فتای شهرستان خود اقدام نمائید  .ما نیز آمادگی خود جهت هر گونه همکاری با پلیس فتا را اعلام میکنیم.

 لطفا برای بهبود و سالم ماندن محیط وب سایت موارد ذیل را رعایت فرمائید تا از محیط و امکانات سایت برای ازدواجی موفقبهره مند شوید:

1-    از گذاشتن عکس های بی حجاب و عکسهای نا متعارف پرهیز نمائید.

2-    آشنایی بیشتر در بیرون از وب سایت حتما با هماهنگی هر 2 خانواده و زیر نظر آنها انجام پذیرد .

3-    از دادن عکس بی حجاب و خانوادگی و وجه دستی و کارت شارژ و ... حتما پرهیز نمائید.

4-این را به خاطر داشته باشید که در هر جامعه ای چه مجازی و چه حقیقی هر نوع انسان(خوب یا بد)یافت میشود پس شما سعی نمائید به دنبال یافتن خوبترینها باشید چه بسا که در این راه دچار پاره ای مشکلات شوید.در ضمن چون سایت توران یک جامعه مجازی همسریابی کاملا کاربر محور میباشد نمیتوانیم تک تک افراد را از فیلتر گذرانده و مهر تایید روی آنها بگذاریم باید خود کاربران کمی با سیاست بوده و در مورد صحت اطلاعات و شخصیت آنها تحقیق و بررسی نمایند به این دلیل ما نمیتوانیم حتی گزینه ای را برای افراد معرفی نمائیم چون هیچ شناختی از کاربران نداریم لازم به ذکر است که هر گونه ارتباط در بیرون از سایت باید زیر نظر خانواده ها باید باشد

5-     مدیریت وب سایت به هیچ وجه صحت پروفایل های ثبت شده را تائید نمی کند . تایید صحت پروفایل های ثبت شده به عهده خود کاربر می باشد .

6-     دوستان انتظار داریم به حقوق دیگران احترام بگذارید و از بکار بردن الفاظی که در شان شما نیست جدا پرهیز نمائید در صورت مشاهده ابتدا اخطاری برای شما ارسال خواهد شد و در صورت تکرار برای بار دوم موقتا پروفایلتان مسدود خواهد شد و در صورت تکرار برای بار سوم پروفایل شما به کلی مسدود خواهد شد .

7-     از تک تک کاربران انتظار داریم در صورت مشاهده خلافی از کاربران به پلیس سایت گزارش نمایند و برای رسیدگی بهتر متن پیام دریافتی خود را پاک نکنند.

8-     کاربر گرامی! پیش از ازدواج با کاربر دلخواهتان  از دادن هر گونه پول به فرد مقابل به بهانه های مختلف مانند قرض، شارژ ایرانسل، جلب اعتماد پیش از آشنایی و ... جدا خودداری نمایید. در صورتیکه به اخطار پلیس سایت در این مورد توجه نفرمائید مدیریت سایت هیچ مسئولیتی را در قبال این اتفاق را بر عهده نخواهد گرفت.درخواست چنین مواردی در سایت تخلف است و پروفایل خاطی را به پلیس سایت معرفی نمایید.

9-     مدیریت وب سایت تمام سعی خود را می کند تا بستری سالم برای کاربران عزیز فراهم نماید شما نیز باید در این امر خطیر ما را یاری نمائید.

مواردی که باعث مسدود شدن اکانت شما خواهد شد

1- دوستان این سایت به هیچ وجه در مورد دوستیابی و ازدواج موقت فعالیت نمی کند لطفا در این مورد به کسی به هیچ وجه پیام ندهید در صورت مشاهده یا گزارش پروفایل شما به کلی مسدود خواهد شد .

2- کاربران عزیز باز تاکید میشود از دادن کارت شارژ و یا درخواست وجه دستی به عنوان قرض و ... جدا پرهیز کنید در صورت مشاهده نیز حتما مورد را به پلیس سایت گزارش دهید متن پیام دریافتی نیز برای بررسی پاک نکنید . در صورت صحت گزارش پروفایل فرد خاطی مسدود خواهد شد .

3- از بکار بردن الفاظی که در شان شما نیست جدا پرهیز نمائید

بیایید همگی دست به دست هم دهیم تا بستری سالم برای هم فراهم کنیم

4- از کاربران عزیز خواهشمندیم در اطلاعات وارد شده به سایت در موقع ثبت نام دقت کنند پروفایلهای که مشخصات آنها هم خوانی نداشته باشند حذف خواهند شد

با امید سعادت و خوشبختی برای تمامی مردم مخصوصا جوانان سرزمینم